Statsborgerseremoni i Harstad
- Dato:
- 30. oktober 2022 13:00 - 15:00
- Sted:
- Quality Hotel Harstad
- Arrangør:
- Statsforvalteren i Troms og Finnmark
- Målgruppe:
- Nye statsborgere i Gratangen, Harstad, Ibestad, Kvæfjord, Lavangen og Tjeldsund
Alle nye statsborgere i Hålogalandregionen (Gratangen, Harstad, Ibestad, Kvæfjord, Lavangen og Tjeldsund) er invitert til statsborgerseremoni i Harstad søndag 30.oktober. Meld deg på innen 09.oktober.
Til deg som har mottatt brev med invitasjon til statsborgerseremoni i Harstad søndag 30. oktober: Seremonien foregår på Quality Hotel i Harstad, som ligger i Anna Elisabeths gate 8, 9405 Harstad. De som melder seg på får tilsendt program for dagen og tidspunkt for seremoni.
En høytidsdag
Vi markerer denne dagen for å ønske nye statsborgere velkommen og feirer at nye medlemmer tas opp i det norske fellesskapet. Det er frivillig å delta, men vi håper at flest mulig har lyst til å være med på en slik festdag.
Les mer om statsborgerseremonier her.
Meld deg på innen 09.oktober
Meld deg gjerne på elektronisk ved å bruke påmeldingsskjemaet nedenfor. Påmeldingsfristen er 09.oktober.
Hjertelig velkommen!
Av hensyn til de nåværende smittevernreglene er du er velkommen til å ha med deg inntil to gjester om ønskelig. Vennligst oppgi navn på dine gjester i påmeldingsskjemaet.
- Dato:
- 30. oktober 2022 13:00 - 15:00
- Sted:
- Quality Hotel Harstad
- Arrangør:
- Statsforvalteren i Troms og Finnmark
- Målgruppe:
- Nye statsborgere i Gratangen, Harstad, Ibestad, Kvæfjord, Lavangen og Tjeldsund